První půjčka zdarma pro důchodce i seniory


Máte nedostatek prostředků předtím, než Vám přijde důchod? Potřebujete zaplatit složenky a nedostává se? Vybrali jsme pro Vás několik společností, kde si můžete poprvé půjčit zdarma! Pokračujte v našem článku první půjčka zdarma pro důchodce i seniory.

První půjčka zdarma pro důchodce i seniory

Občas se to prostě přihodí. Každý měsíc Vám chodí důchod, Vy máte vytvořenou finanční rezervu, které Vám vždy vystačí. Když si ale chcete udělat radost a pořídíte si něco nového do domácnosti, tak za pár dní se Vám rozbije nějaký nezbytný spotřebič, jako například pračka, nebo přijde jiný neočekávaný výdaj. Co pak? Do dalšího důchodu zbývá pár dní, ale platit musíte dnes.

První půjčka zdarma

V poslední době se na trhu s tzv. „rychlými půjčkami“ (půjčky na maximálně jeden měsíc v řádech několika tisíc korun poskytované nebankovními institucemi) začínají objevovat nabídky na první půjčky zdarma. Že se Vám to zdá jako podvod a někde musí být háček, proč by to jinak ty firmy dělaly? Ne vždy musí být někde háček. Společností poskytujících rychlé půjčky je na trhu už opravdu hodně, a aby ulovily dalšího klienta, udělají pro to skoro cokoliv. Logika bezúročných půjček je jednoduchá. Společnost Vám poprvé půjčí zdarma, Vy jim částku splatíte bez úroku. Většinou ale klienty využívají služeb opakovaně, a tak podruhé, když potřebujete půjčku, již neprocházíte celý trh a jen jdete na stránky firmy, u které jste si půjčili minule. Na druhém obchodu už společnost vydělá, navíc jste pro ni méně rizikoví, protože už jste jednou půjčku včas splatili.

Pokud první půjčku zdarma nesplatíte včas, tak už z ní půjčka zdarma není. Musíte platit penále, často několik desetikorun denně. Pokud ani pak půjčku neplatíte, společnost využije služeb inkasních společností, které za vámi přijdou domů a snaží se z Vás peníze dostat.

Jak vydělat na prvních půjčkách zdarma pro seniory a důchodce?

Pokud víte, že Vaše aktuální situace je opravdu krizová a nikdy nemáte potřebu si půjčovat, tak se využití první půjčky zdarma jeví jako chytrý krok. Důležité je vybrat správnou společnost a pečlivě si pročíst podmínky.

Pro začátek doporučujeme podívat se po firmách, jako jsou www.zaplo.cz nebo www.ferratum.cz

Sdílejte článek s přáteli


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.