Klik půjčka bez poplatku?


Klik půjčka patří mezi mnoho poskytovatelů nebankovních půjček. Jaké jsou její podmínky a jsou půjčky opravdu bez poplatku a navýšení?

Klik půjčka žádost o první půjčku

O první půjčku můžete žádat ve výši 1000 nebo 2000 Kč, žádá se skrz SMS zprávu. První půjčku Vám klik-půjčka poskytne přes poštovní poukázku.

Společnost nenahlíží do bankovních ani nebankovních registrů, tomu odpovídá také úroková sazba, která v sobě zahrnuje rizikovou přirážku.

Pokud si půjčíte 1000 Kč se splatností 1 týden a půjčujete si poprvé, pak při dodržení termínu splatnosti (7 dnů od poskytnutí), se Vám nebude účtovat poplatek 100 korun a půjčka tak bude zdarma.

Další půjčky nebo opožděné splacení ovšem již bezplatné není. U dalších půjček Vám již peníze budou vyplaceny na Váš bankovní účet, maximální výše půjčky je 5000 Kč a doba splatnosti 28 dnů.

RPSN (roční procentní sazba nákladů) se pohybuje mezi 7933 a 14299%, což je velmi vysoká sazba. Důvodem je velmi krátkodobý charakter půjčky.  V sazbě jsou skryté náklady na poskytnutí půjčky a nutná administrace spojená s půjčkou.

Portál  klik-pujcka.cz  provozuje společnost V6profit spol.s r.o. se sídlem v Praze, podniká již od roku 2006.

Máte zkušenost s klik-půjčka? Napište nám ji níže do diskuze!

Sdílejte článek s přáteli


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.