Půjčka před výplatou první zdarma


Máte málo peněz předtím, než Vám přijde výplata? Je třeba zaplatit složenky a peněz se nedostává? Prošli jsme za Vás úvěrový trh a vybrali několik společností, kde je možné napoprvé půjčit si zdarma! Více již v našem článku Půjčka před výplatou první zdarma.

Půjčka do výplaty první zdarma

Může se to stát každému z nás. Máte vytvořenou rezervu, která Vám vždy stačí na pokrytí všech, i neočekávaných výdajů. Když už se ale jednou rozhodnete udělat si radost a pořídit si něco nového do domácnosti nebo je třeba nechat opravit porouchanou část na vozidle, tak si rezervu vyčerpáte a za pár dní na Vás „vyskočí“ další výdaj, který je třeba uhradit. Co pak? Do další výplaty zbývá pár dní, ale platit musíte dnes. A peníze prostě nejsou. Našli jsme pro Vás elegantní řešení.

Půjčka před výplatou první zdarma

V několika posledních měsících můžete narazit na nabídky tzv. „rychlých půjček“ (půjčky na maximálně 30-45 dnů v řádech několika tisícikorun, které poskytují nebankovní společnosti), kde firma uvádí ,že první půjčky jsou zdarma. Může se to zdát jako podvod, protože proč by to ty společnosti dělali zadarmo?

Podvod to být nemusí, prohledali jsme pro Vás trh a na konci článku zmiňujeme možnosti. Firem, které se věnují poskytování nebankovních rychlých půjček, je opravdu požehnaně. Získat nového klienta tak začíná být postupem času problém, jak se konkurence přiostřuje. Proč společnosti poskytují bezúročné půjčky alias půjčky zdarma? Je to jednoduché. Poskytovatel rychlých půjček Vám napoprvé půjčí bezúročně, Vy mu následně celou sumu zaplatíte bez úroku, tedy vrátíte přesně to, co jste si půjčili. Výdělek pro firmu přichází až potom, kdy potřebujete půjčit opakovaně. Proto podruhé, když potřebujete půjčit již většinou neprohledáváte trh, protože se bojíte podvodníků a jdete rovnou za firmou, kde jste si půjčili minule. Druhá půjčka již bezúročná není a platíte standardní úrok. Navíc představujete pro společnost nižší riziko, protože jste poprvé spláceli včas.

Pokud první půjčku před výplatou zdarma nezaplatíte ve stavené lhůtě, tak musíte platit penále a půjčka již zdarma není. Může se jednat až o desetikoruny denně. Při nesplácení navíc na Vás společnost po pošle inkasní agenturu, pokud dlužíte již několik měsíců.

Jak vydělat na rychlé půjčka první zdarma?

Pokud jste si jisti, že Vaše aktuální situace je výjimečná a další půjčky již nebudete potřebovat, využití bezúročné půjčky může být chytrý krok. Důležité je vybrat správnou společnost a pečlivě si pročíst podmínky.

Pro začátek Vám doporučujeme společnosti, jako jsou www.zaplo.cz nebo www.ferratum.cz

Sdílejte článek s přáteli


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.