Pojištění domácnosti Wüstenrot – diskuze, recenze, zkušenosti


Dnes se podíváme na produkt pojišťovny Wüstenrot, kde si můžete pojistit domácnost. Exklusivně máte možnost i pojištění domácích zvířat. Více již v našem článku Pojištění domácnosti Wüstenrot – recenze, diskuze, zkušenosti

Pojištění domácnosti od Wustenrot

V těchto dnech přináší Wüstenrot výjimečnou slevu 30% na její produkty týkající se bydlení, což zahrnuje také pojištění domácnosti. Je tato nabídka opravdu výhodná?

Jak si představit domácnost?

V produktu Wüstenrot ProDomov je v pojištění domácnosti kryto obvyklé riziko. Prakticky všechny movité věci v nemovitosti. Jednoduše se ti představte tak, že kdybyste otočili Váš byt či dům vzhůru nohama, tak to, co vypadne je kryto pojištěním domácnosti, nikoliv pojištěním nemovitosti.

Co je pojištěním domácnosti kryto?

Kryty jsou tak předměty jako koberce, nábytek, elektronika, květiny, nádobí, obuv, oblečení, hračky, jízdní kola, šperky a obrazy… Jednodušší je si říci na co se pojištění nevztahuje. Jedná se především o peníze, ceniny, cenné papíry a podobné dokumenty, věci umělecké a historické hodnoty, věci na volném prostranství, výstavní modely a exponáty, automaty na vhazování mincí, motorová a nemotorová vozidla, přívěsy, návěsy, letadla, balony, rostliny, které rostou z pozemku a věci, jež jsou předmětem autorského práva nebo průmyslového vlastnictví.

Pojištění kryje i domácí zvířata, včetně nákladů na ošetření ve výši 10 až 30 tisíc korun podle zvolené varianty

Mezi takové lahůdky pro nalákání zákazníka patří v případě neobyvatelnosti bytu uhrazení náhradního ubytování až 100 tisíc nad pojistnou částku. Kryty jsou i škody, které Vám vzniknou při hašení požáru ve vyšších patrech.

Pojištěni jste pak proti standardním rizikům, jako je požár, výbuch, voda z potrubí, akvária. Dále pak vichřice, tíha sněhu, krupobití a hlavně krádež vloupáním, loupež, vandalismus v souvislosti s vloupáním.

Kterou variantu pojištění domácnosti vybrat?

Pojišťovna nabízí dvě varianty, lišící se v pojistných částkách a samozřejmě v ceně, jakou za pojištění zaplatíte.
Varianty jsou PLUS a SUPERPLUS.
Zde je drobný výčet rozdílných položek, vždy v závorce varianta SUPERPLUS:

  • Nepřímý úder blesku, přepětí 10 000 Kč ročně (30 000 Kč ročně)
  • Inv. vozík, kočárek ve společných prostorách 10 000 Kč (30 000 Kč)
  • Věci mimo místo pojištění (na ulici apod.) 1% z poj. částky – max 50 tisíc (2% a 100 000Kč)
  • Peníze, ceniny, karty 10 000 Kč (30 000 Kč)
  • Antény, satelity, plavidla, přísl. mot. vozidel 10 000 Kč (30 000 Kč)
  • Domácí zvířata – včetně nákladů na ošetření 10 000 Kč (30 000 Kč)
  • Zahradní a údržbová technika 10 000 Kč ( 30 000 Kč)
  • Zahradní malotraktor 0 Kč (100 000 Kč)

Nejlevnější pojištění domácnosti

Aktuálně toto pojištění domácnosti patří mezi nejlevnější na trhu a navíc máte jistotu solidní instituce, které případné výplatě škody dostojí.
Až do 20.12.2014 platí extrémní sleva při sjednání online 30%. Slevu nelze kombinovat. Přinášíme Vám odkaz, skrz něj slevu obdržíte.
Pokračovat na kalkulačku pojištění domácnosti
Sleva se také vztahuje na pojištění nemovitosti a odpovědnosti, více v našich dalších článcích:
Pojištění nemovitosti Wüstenrot
Pojištění odpovědnosti Wüstenrot

Pojištění domácnosti Wüstenrot – recenze

Pojištění domácnosti od Wüstenrot přináší opravdu výhodnou nabídku.

Produkt přináší standardní ochranu proti pojistným nebezpečím vyšperkovanou o některé nadstandardní věci jako například pojištění malotraktoru.

V kombinaci s akční slevou je tu výhodná nabídka. Wüstenrot aktuálně volí agresivní strategii s cílem získat větší podíl na trhu a pravděpodobně splnit letošní „plán“. Akční cena platí na jeden rok a v dalších letech bude vyšší, pojišťovna sází na lenost klienta a doufá, že příští rok zůstanete u ní, pokud si ale pohlídáte tržní ceny, není problém příští rok prozkoumat trh znovu.
Kalkulačka pojištění domácnosti

Sdílejte článek s přáteli


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.