Rento – pojištění řidiče


Od počátku žáří je možné si sjednat nový produkt, Rento – pojištění řidičů s doživotní rentou od ČSOB Pojišťovny, která s ním přichází jako první na český trh.

O co se jedná?

Každoročně ubývá počet usmrcených při dopravních nehodách, ale na druhou stranu roste počet vážně zraněných. A právě proto vznikl tento nový produkt, kde jste v případě vážného úrazu a poškození těla 50% a více kryti pojištěním doživotního důchodu. Pro lepší představu znamená 50% poškození těla například: poškození páteře a míchy, vážné mozkové poruchy, slepota, ztráta ruky v zápěstí, ztráta nohy nad kolenem, poškození obličeje a ztráta ledviny, omezení hybnosti ramene a ztuhlost kolene. Pojištění se vztahuje především na řízení automobilu, autobusu, nákladního automobilu. Nevztahuje se na motorkáře.

Tabulka pojistného a případného důchodu

Pojištění Rento

V případě smrti pojištěného během dopravní nehody nebo do tří let na následky nehody se vyplácí 50 tisíc korun pozůstalým.

Pro koho se hodí?

Není zde žádné omezení na počet najetých kilometrů, služební vozidlo, či něco podobného. Proto by se mohlo vyplatit pojištění řidičům z povolání, lidem, kteří najezdí tisíce kilometrů měsíčně, řidičům, kteří o sobě vědí, že jezdí nebezpečně a riskantně. Zkrátka všem, u kterých by mohla být větší pravděpodobnost nehody než u průměru populace.

Výluky

Pojištění se nevztahuje na případy, kdy budete řídit technicky nezpůsobilé auto, nez řidičského oprávnění, při závodech, při řízení bez zapnutého bezpečnostního pásu, pod vlivem drog nebo alkoholu.
Omezené plnění bude vyplaceno, pokud jste při jízdě telefonovali, jeli nepřiměřenou rychlostí, nebezpečně předjížděli nebo vjeli na železniční přejezd, kdy jste neměli.

Rento je dobrým marketingovým produktem, cílí na oblast, která je velmi sledovaná médii a lidmi, míří na svědomí člověka, dnešní „přeplněné“ silnice a na potenciálín ztrátu zaměstnání. O tom, jak bude úspěšné mezi klienty se dozvíme během několik následujících měsíců.

Autor úvodního obrázku: epSos.de

Sdílejte článek s přáteli


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.