Pojištění odpovědnosti Wüstenrot – zkušenosti, recenze, diskuse


5/5 - (1 vote)

Třetí díl v našem mini seriálu je pojištění odpovědnosti Wüstenrot. Projdeme si postupně všechny potřebné části a upozorníme na co si dát pozor.

Pojištění odpovědnosti od Wustenrot

Aktuálně přináší Wüstenrot unikátní slevu 30% na produkty pojištění nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti. Je nabídka opravdu výhodná?

Jakou odpovědnost pojištění kryje?

V produktu Wüstenrot ProDomov je v pojištění odpovědnosti skryto až za pojištěním domácnosti. Proto pokud máte zajem o pojištění odpovědnosti, je třeba sjednat pojištění domácnosti a pak jako doplněk si vybrat jednu z nabízených variant.

Pojištění se vztahuje na pojištěného a na osoby, které s ním žijí ve společné domácnosti.

Jednoduše si pojištění odpovědnosti můžeme představit jako pojištění proti škodě, kterou někomu způsobíme. Ať už se jedná o to, že někomu rozbijeme mobilní telefon nebo například v obchodě narazíme košíkem do regálu a shodíme sklenice.

Varianty pojištění odpovědnosti

Celkem je v nabídce 5 typů pojištění. Odstupňován je dle maximálního limitu.

  • První stupeň je nejnižší a obsahuje limit 500 000 korun. Pojištění se vztahuje pouze na vedení domácnosti a provozem jejího vybavení. Jedná se tedy o opravdu tu nejzákladnější variantu.
  • Druhý stupeň má limit 1 000 000 korun. Nabízí ale již velmi ucelenou ochranu na území České republiky, ale také po celé Evropě. Záleží jen na Vás, zda si do varianty, kde je limit 1 000 000 korun necháte zahrnout pouze odpovědnost z provozu domácnosti. Případně rozšířenou odpovědnost, která zahrnuje také krytí činnosti pojištěného v běžném občanském životě, což si můžeme představit jako příklady, které jsme uváděli výše.Také zahrnuje držení a užívání jízdních kol a vlastnictví a opatrovnictví krotkých zvířat a psů. Tuto variantu můžete dále rožšířit na celou Evropu.
  • Třetí varianta je ta samá jako první, jen limit dosahuje 2 000 000 Kč.
  • Čtvrtá varianta má limit 3 000 000 Kč. Můžete v ní volit mezi Českou republikou nebo i Evropou a zde kryje všechna rizika, stejně jako ve druhé variantě.
  • Pátá varianta je pouze rozšířením čtvrté, limit zde dosahuje 5 000 000 Kč.

Kterou variantu pojištění domácnosti vybrat?

Pokud se v životě příliš nebojíte a dosud jste pojištění neměli a „přežíváte“ obstojně, mohla by Vám stačit varianta dvě s kombinací pro celou Českou republiku.

Nejlevnější pojištění odpovědnosti

V dnešních dnech,vzhledem k běžící akci patří toto pojištění odpovědnosti k levnějším na trhu a navíc máte jistotu solidní instituce, které případné výplatě škody dostojí.
Až do 20.12.2014 platí extrémní sleva při sjednání online 30%. Slevu nelze kombinovat. Přinášíme Vám odkaz, skrz něj slevu obdržíte.
Pokračovat na kalkulačku pojištění odpovědnosti
Sleva se také vztahuje na pojištění nemovitosti a domácnosti, více v našich dalších článcích:
Pojištění nemovitosti Wüstenrot
Pojištění domácnosti Wüstenrot

Pojištění odpovědnosti Wüstenrot – recenze

Pojištění odpovědnosti od Wüstenrot přináší opravdu výhodnou nabídku.

Vybrat si můžete vybrat ze široké nabídky a zvolit si tu varinatu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

V kombinaci s akční slevou je tu výhodná nabídka. Wüstenrot aktuálně volí agresivní strategii s cílem získat větší podíl na trhu a pravděpodobně splnit letošní „plán“. Akční cena platí na jeden rok a v dalších letech bude vyšší, pojišťovna sází na lenost klienta a doufá, že příští rok zůstanete u ní, pokud si ale pohlídáte tržní ceny, není problém příští rok prozkoumat trh znovu.
Kalkulačka pojištění odpovědnosti

Sdílejte článek s přáteli


5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *