Jak na to: Získejte některý z prestižních manažerských titulů Cambridge Business School


Rozhodli jste se zdokonalit a prohloubit svoje znalosti studiem MBA nebo LLM? Chcete-li vědět, co musíte splnit, abyste mohli studovat v některém z programů Cambridge Business School, čtěte dál.

Kvalitní vhled do managementu

MBA studium (Master of Business Administration) je formou celoživotního vzdělávání, které je speciálně zaměřeno na získávání a prohlubování informací v oblasti managementu podniku. Důležitá je také praktická orientace, která absolventům poskytne cenné a bohaté zkušenosti, jež jistě ocení při řízení firmy.

V zahraniční je titul MBA považován za standard a vy jako absolvent tohoto studijního programu získáte potřebné zkušenosti pro srovnání s opravdovými profesionály ve svém oboru.

Podmínky pro přijetí

Předpokladem pro studium všech perspektivních oborů, jež Cambridge Business School nabízí, je vysokoškolské vzdělání nejméně na stupni bakaláře. Je však také možné udělat výjimku a to v případě, že má uchazeč prokazatelnou manažerskou nebo jinou odbornou praxi v daném oboru.

Získané vzdělání vám poskytne nejnovější poznatky, které jistě uplatníte také v praxi. Studium vám pomůže udržet si náskok před ostatními. Vyučování zaštiťují profesionální lektoři, kteří se s vámi podělí o cenné zkušenosti a pomohou vám se zdokonalit. Připraví vás na úspěšné zvládnutí všech předpokladů potřebných pro získání titulu MBA.

Hlavní výhody a přednosti studia

Jak již bylo zmíněno, program je určen k prohloubení již získaných znalostí, zkušeností a dovedností, které se pojí s řízením firmy. Díky lektorům, jež mají velké zkušenosti získané dlouholetou praxí, vám studium poskytne zvýšení profesní kvalifikace. Studenti mohou s lektory hovořit o nejaktuálnějších manažerských trendech, zároveň mohou také diskutovat o svých vlastních profesních postupech. Výuka je zaměřena na řešení reálných situací.

Sdílejte článek s přáteli


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.