Půjčka 40000 akce ihned


Ráno chcete jet do práce, přijdete na parkoviště před domem, a co nevidíte, auto Vám někdo rozbil tak, že s ním ani neodjedete. Po Vánocích jste se ještě nevzpamatovali a někdo účty platit musí… Někdy prostě nezbývá než sáhnout po rychlé půjčce.

Nebankovní půjčka 40000 akce ihned

Nebankovní půjčka v hodnotě 40 000 korun by Vám ze situace pomohla, je tedy někde možné získat takto velkou půjčku v akci a ihned na účet? Pojďme se podívat, co nabízí trh.

Po zadání do vyhledávače „půjčka všem 40000 akce ihned“ se Vám nic relevantního nejspíše nezobrazí, nezbývá než zapátrat u jednotlivých nebankovních společností.

Pokud náhodou nevíte, co znamená zkratka RPSN, představte si pod oním číslem cenovku, tedy jak drahá je půjčka. Platí: čím vyšší je toto číslo, tím je půjčka dražší a Vy za půjčení zaplatíte více.

Provident půjčka 40000 akce ihned

Provident patří mezi největší poskytovatele nebankovních půjček u nás. Na svých stránkách nabízí čtyřicetitisícovou půjčku na 45 až 100 týdnů, úvěr se splácí po týdnech. Společnost se tím snaží eliminovat rychlé utracení peněz po výplatě. RPSN se zde pohybuje mezi 50 až 70%.

Cofidis půjčka 40000 akce ihned

Také společnost Cofidis nabízí půjčku v požadovaném objemu. Nutností je nemít negativní zápis v registru dlužníků. Odměnou zde je nižší RPSN, které činí 23 %. Splatnosti 12 až 60 měsíců.

Proficredit půjčka 40000 akce ihned

U Proficreditu získáte 40000 půjčku na 12 až 48 měsíců.  Vyplnit musíte Váš pravidelný měsíční příjem. RPSN u splatnosti do 12 měsíců je 33 %, u ostatních 99%.

Cetelem půjčka 40000 akce ihned

Také u Cetelem si můžete půjčit čtyřicet tisíc korun. Splatnost se pohybuje mezi 6 až 72 měsíci. RPSN je zde cca 20 %. Při řádném splácení můžete získat bonus a tím snížit celkové RPSN o několik procentních bodů.

Sdílejte článek s přáteli


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.