Profi Credit půjčka


Společnost Proficredit czech a.s. je firma poskytující nebankovní půjčky, osobní i podnikatelské úvěry. Společnost Proficredit czech a.s. patří do skupiny Profireal Group.

Získat půjčku může zaměstnanec, důchodce i žena na mateřské. Velikost půjčky pro občany se pohybuje mezi 4 999 Kč a 166 000 Kč. Splatnost půjčky pro klienty činí od 1 do 4 let.

ProfiCredit podvod ?

Samozřejmě, čím delší doba půjčky, tím vyšší úrok – pro společnost Proficredit z toho plyne větší riziko nesplacení. Proficredit není podvod, je to firma založená již v roce 1994, úroky jsou vysoké, ale s tím je třeba počítat již na začátku.

RPSN je u splatnosti 12 měsíců stejné napříč všemi částkami a činí přibližně 33% (Z  půjčených  1000 Kč za rok zaplatíte navíc 330 Kč).  U všech ostatních delších splatností  se hodnota RPSN pohybuje kolem 99%, delší půjčka je ve srovnání s tou na 12 měsíců nejvýhodnější.

Profi Credit půjčka pro podnikatele

U půjčky na podnikání si můžete půjčit 30 až 110 tisíc korun na 12 až 48 měsíců. RPSN je zde více variabilní. Na stránkách Proficredit je k dispozici kalkulačka.

Vaše zkušenosti se společností Proficredit nám napište do diskuze, děkujeme.

Sdílejte článek s přáteli


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.