Půjčky bez registru online na účet


Rate this post

V dnešní době je velké množství poskytovatelů půjček, kteří půjčují bez kontroly registru, nahlížení do solusu a bez zástavy. Výměnou za to ale platíte vyšší úroky a můžete naletět podvodníkům.

Na co si dát pozor – půjčka bez registru

V první řadě zvažte, zda opravdu potřebujete půjčku bez registru a dalších kontrol, protože Vám tento postup půjčku prodraží. Pro poskytovatele půjček je rizikovější poskytnout někomu půjčku, koho si ani neprověří. Navíc tyto poskytovatele vyhledává i více podvodníků, takže poskytovatel si vyšším úrokem kryje možnou ztrátu.

Vždy si vyberte několik nebankovních poskytovatelů půjček bez registru. Zkuste si najít na internetu nějaké zkušenosti ostatních s daným poskytovatelem půjček. Zjistěte, zda existuje nějaká diskuse pro půjčky bez registru. Případně nám můžete zanechat své zkušenosti pod tímto článkem. Rozhodně nám napište, pokud naleznete podvod u půjčky bez registru.

Internetové stránky poskytovatele půjčky pečlivě pročtěte, porovnávejte s ostatními, které jste si vybrali. Jakmile se Vám cokoliv nebude zdát, ihned stránky zavřete a zapomeňte na ně, za to riziko to nestojí.

Prověřte, zda na stránkách je uvedeno, komu budete peníze dlužit, zda je uvedena firma, či fyzická osoba, bydliště, sídlo, IČO věřitele apod.

Nyní by již měl být okruh kandidátů dostatečně kvalitní, pravděpodobně Vám zbudou 3-4 společnosti. Dále vybírejte podle velikosti RPSN u půjčky bez registru. Jedná se o ukazatel, kolik procent ročně přeplatíte vůči velikosti půjčky. Také vybírejte podle velikosti finančního obnosu, který potřebujete, vše si zkuste spočítat. Na stránkách většiny poskytovatelů půjček bez registru se nachází kalkulačka úroků, délky splatnosti dluhu a velikosti půjčky.

V poslední řadě vybírejte poskytovatele podle rychlosti vyplacení peněz. Většinou potřebujete získat peníze ihned na účet, v současnosti je takřka standardem, že vám peníze dorazí na účet tentýž nebo následující den. Pokud si nebudete jisti, napište nám do diskuze níže, rádi Vám poradíme.

Půjčky bez registru výhody a nevýhody

+ Peníze ihned
+ Bez registru a zástavy

– Vysoké úroky
– Pozor na podvodníky

Sdílejte článek s přáteli


Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *