Půjčka bez doložení příjmu


4.7/5 - (4 votes)

Potřebujete půjčku bez doložení příjmů? Nikdo Vám nechce půjčit? Pojďme se podívat, jaké máte možnosti.

Rychlá půjčka bez příjmu?

Půjčení peněz nikdy není levné a cílem toho, kdo Vám půjčuje je na Vás vydělat. Toho si musíte být vědomi po celou dobu, kdy budete hledat vhodnou společnost, která Vám půjčí. V oblasti půjček čekejte skryté poplatky a špatné podmínky pro Vás, pro dlužníky. Proto je třeba mít se při půjčce obzvlášť na pozoru a radši půjčku, která se Vám líbí nevzít, než pak litovat, do čeho jste se dostali.

Pokud hledáte půjčku bez doložení příjmů, nejspíše nemáte dostatečný příjem, nebo příjem máte nestabilní, či ne úplně legální. Pokud se na to podíváte z pohledu toho, kdo Vám má půjčit, tak pro něj představujete větší „riziko“ než ten, kdo každý dne chodí do práce, i když třeba nemá tolik co Vy.

Proto je nutné počítat s horšími podmínkami a děláním řady ústupků.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Pokud nepotřebujete velkou sumu peněz, je možné využít služeb nebankovních institucí. Zde je ovšem nutné počítat s vysokým úrokem. Vždy by toto měla být až ta poslední možnost rychlé půjčky bez doložení příjmu. Jednoznačně buďte ostražití, pečlivě prostudujte všechny podmínky a papíry, které podepisujete. Snažte se najít na danou firmu nějaké reference. Pokud se Vám něco nezdá, ihned jděte od toho.

Americká hypotéka bez doložení příjmu

Lepší alternativou (rozuměj levnější) je vzít si hypotéku. Získáte násobně lepší sazbu než u nebankovní půjčky. Hlavní nevýhodu je ručení nemovitostí. U hypotéky bez dokládání příjmů získáte peníze s nižší sazbou, ale můžete o svoji nemovitost přijít. Je na Vás, zda jste ochotni toto riziko podstoupit.

Autor úvodního obrázku: svilen001

Sdílejte článek s přáteli


4.7/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *