Minutová půjčka – Equa bank


Equa bank v uplynulých měsících přišla s novou půjčkou, podívejme se, jak je výhodná, kolik si můžete půjčit a zda budete mít peníze opravdu do minuty.
Sjednat si Minutovou půjčku můžete přes internet, telefon i na pobočce. Půjčit si můžete od 30 000 do 600 000 korun. Splácet ji pak budete 2-7 let, tedy 24 až 84 splátek.

Výhodou je možnost mimořádných splátek i předčasného splacení bez jakýchkoliv sankčních poplatků. Možné je i získat bonus ve výši 1000Kč pokud uhradíte včas první splátku, akce platí do odvolání. Banka uvádí, že poskytnutí a vedení účtu je zdarma, ovšem je jasné, že tyto náklady jsou zakalkulovány do úroků půjčky. Na druhou stranu je toto jednání férovější, než když jsou někde opravdu „skryty“ poplatky.

I přesto, že se jedná o půjčku bez ručitele, jsou celkové náklady na úvěr poměrně nízké. RPSN (Roční procentní sazba nákladů) se pohybuje od 8,19% do 13,75%. Nejvýhodnější sazbu získáte při půjčce nad 150 tisíc korun, kde celou částku splatíte do pěti let. Nejhorší sazbu dostanete při půjčce 30 tisíc korun na sedm let. Zde měsíční splátka činí 545 korun. Při půjčce 300 tisíc korun na pět let, činí měsíční splátka 6069 korun.
Peníze získáte při podpisu na pobočce ihned. Při sjednání přes internet nebo telefonicky k Vám dorazí kurýr se smlouvou k podepsání. Peníze Vám přijdou na účet následující pracovní den po podpisu smlouvy. Název půjčky tedy může být lehce zavádějící.

Sdílejte článek s přáteli


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.