Kde si nechat zhotovit kvalitní ekonomické překlady? Poradíme Vám!


4/5 - (1 vote)

Potřebujete přeložit text či texty z ekonomické, finanční nebo obchodní oblasti? Je zjevné, že takovou práci zvládnou jen odborníci na slovo vzatí. A ti samozřejmě nerostou, jak houby po dešti.

Ekonomické překlady – kvalita i kvantita

Překlady odborných textů musejí provádět vysoce kvalifikovaní lidé, kteří mají bohaté zkušenosti s podobnou činností. Navíc platí, že se ekonomické překlady mohou týkat značně rozmanitých dokumentů, takže by takové zkušenosti měly být co nejširší. Nakonec posuďte sami:

  • Překlady ekonomických textů, studií a pojednání. Autoři takových dokumentů chtějí něco sdělit. K plnému pochopení je tedy nutné správný překlad byť sebenáročnějších odborných termínů.
  • Překlady obchodní korespondence. Součást image každé firmy. Enormně důležitý je nejen překlad, ale rovněž stylistické vyjádření. Jsou tedy nutné kvalitní překlady obchodní korespondence!
  • Překlady výročních zpráv. Další podstatné dokumenty v „životě“ firmy, které by měly být v případě potřeby převedeny do cizího jazyka naprosto bez chyb.
  • Překlad účetních výkazů a auditů. Druhy textů, u nichž může mít každá chyba v překladu velmi negativní důsledky, ačkoli je samotné účetnictví firmy zcela v pořádku.
  • Další ekonomické překlady. Do této sféry pochopitelně spadají rovněž další druhy textů, např. dokumenty z oblasti mikroekonomie a makroekonomie.

Pokud potřebujete ekonomické překlady, obraťte se na společnost Profipreklady.cz, kde na Vás čekají spolehliví a zkušení překladatelé. Ti mají navíc s oblastmi ekonomie, financí a obchodu bohaté zkušenosti!

Sdílejte článek s přáteli


4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *